Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje - program Podpora dobrovolných hasičů v roce 2018

V roce 2018 jsme byli úspěšní v žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu na podporu dobrovolných hasičů.

Žádost jsem podali v květnu a o schválení jsme se dozvěděli následující měsíc. Žádost, pod názvem Nákup vybavení pro požární sport soutěžních hasičských družstev v obci Výškovice, obsahovala pořízení následujícího vybavení:

• hasičská káď
  • 2 ks rozdělovače pro 100m překážek - bez spojek
  • přetlakový ventil B75
  • ruční navazovačka hadic

Celkové náklady na projekt byly vyčísleny ve výši 74 000 Kč, kdy podíl Moravskoslezského kraje na celkové náklady činil 90%, tzn. získali jsme 66 600 Kč. Zbylé náklady ve výši 7 400 Kč jsme uhradili z vlastních zdrojů.

Tímto ještě jednou děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace.

• 2. 8. - Noční soutěž

1. Jistebník 61