Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje - program Podpora dobrovolných hasičů v roce 2020

V roce 2020 jsme byli úspěšní v žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu na podporu dobrovolných hasičů.

Žádost jsem podali v květnu. Bohužel v následujícím měsíci jsme při schvalování žádosti na zasedání zastupitelstva kraje úspěšní nebyli. Štěstí se ovšem na nás obrátilo po prázdninách, kdy jako náhradníkům nám schválena byla. Žádost, pod názvem SDH Výškovice rozvíjí požární sport dětí v obci, obsahovala pořízení následujícího vybavení:

• sada časomíry pro požární sport s vybavením
  • sada dvou terčů pro požární útok

Celkové náklady na projekt byly vyčísleny ve výši 90 354 Kč, kdy dotace Moravskoslezského kraje celkově činily 80 000 Kč. Zbylé náklady ve výši 10 354 Kč jsme uhradili z vlastních zdrojů.

Tímto ještě jednou děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace.

• 30. 10. - Halloween - před hasičskou zbrojnicí

1. JAK-LUK 40