Novojičínská liga v PÚ

Hasičská liga mužů, žen a od roku 2016 také veteránů, která byla založena roku 2010. Sdružuje týmy Moravskoslezského kraje, kdy na jednotlivých kolech ligy se rozdělují body do celkového umístění. Soutěžnímu družstvu mužů z Výškovic se podařilo vyhrát ročníky 2011 a 2014

• 11. 06. 2017 červen

4. 6. - O putovní pohár SDH Výškovice

První červnová neděle patřila ve Výškovicích hasičům. Konkrétně družstvům mužů a žen, které přijely na 18. ročník O pohár SDH Výškovice a 3. rčník Pohárové soutěže veteránů. I v letošním roce byla zařazena do seriálu soutěží Novojičínské ligy Hasičské vzájemné pojišťovny v požárním útoku – její druhé kolo.

• 01. 06. 2017

Začátek Novojičínské ligy v PÚ v Závišicích Výškovicím nevyšel

V Závišicích pořadatelé připravili soutěž na sobotu 20. května. Tato soutěž byla zároveň 1. kolem Novojičínské ligy v PÚ. Do Závišic dorazilo změřit své síly celkem 18 mužských týmů a 4 ženské.