Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje - program Podpora dobrovolných hasičů v roce 2022

V roce 2022 jsme byli úspěšní v žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu na podporu dobrovolných hasičů.

Žádost jsem podali v květnu a v následujícím měsíci jsme při schvalování žádosti na zasedání zastupitelstva kraje byli úspěšní. Dotace byla využita na pořízení vybavení pro zkvalitnění práce s hasičskou mládeží. Zakoupené vybavení bude sloužit hlavně pro práci v zimních měsících, kdy se schází hasičská mládež v hasičárně, a věnují se hasičské prevenci. Obsahovala pořízení následujícího vybavení:

• nůžkový PARTY STAN 4x6m
  • mobilní outdoor projekční plátno
  • projektor BenQ

Celkové náklady na projekt byly vyčísleny ve výši 75 658 Kč, kdy dotace Moravskoslezského kraje celkově činily 51 000 Kč. Zbylé náklady ve výši 24 658 Kč jsme uhradili z vlastních zdrojů.

Tímto ještě jednou děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace.

• O putovní pohár SDH Výškovice - neděle 9. 6. 2024

• Memoriál Jiřího Jedličky - sobota 1. 6. 2024