Mladí hasiči

Naše soutěžní družstvo mladých hasičů se skládá ze dvou kategorii a to:

mladší:

kde se věková hranice pohybuje v rozmezí 5-11 let. Družstvo se schází pravidelně na tréninku a to v pondělí (mimo sezónu) a čtvrtky, kde usilovně pilujeme dovednost a výkonost disciplín hry PLAMEN (požární útok, štafeta dvojic, štafeta 4x60m, štafeta a útok CTIF, závod všestrannosti).

složení týmu:

• HORÁČEK ONDRĚJ
  • LAZECKY ROMAN
  • PROKOPENKO NIKOLAJ
  • PROKOPENKO DANIEL
  • HAVLÁSEK MATĚJ
  • ŘÍMANOVÁ NATÁLIE
  • OTAHÁLOVÁ EMA
  • HORÁČKOVÁ VERONIKA
  • HAJCHELOVÁ AMÁLIE

vedoucí: KUBESA PAVEL, PTAŠKO PATRIK

starší:

tady se už posouváme o úroveň výše a také o nějaké ty roky navíc tedy v rozmezí 12-15 let. Družstvo se také schází pravidelně na tréninku a to pondělí (mimo sezónu) a převážně středy. Kde také piluje dovednost a výkonost disciplín hry PLAMEN (požární útok, štafeta dvojic, štafeta 4x60m, štafeta a útok CTIF, závod všestrannosti a jednotlivci běh na 60m  s překážkami).

složení týmu:

• BALHAR JAROSLAV
  • KUBÁNEK TOMÁŠ
  • KOCUREK DAVID
  • ŘÍMANOVÁ NELA
  • STANOVSKÁ DENISA
  • SCHNEIDEROVÁ KATEŘINA
  • PTAŠKOVÁ ELIŠKA

vedoucí: KUBESOVÁ LUDMILA

• 16. 06. 2019 červen

Hasičský sportovní víkend ve Výškovicích 2019

Víkend 1. 6. – 2. 6. 2019 patřil ve Výškovicích pouze hasičskému sportu. V sobotu se konal již XXI. ročník Memoriálu Jiřího Jedličky, soutěž mladých hasičů v požárním sportu. Soutěž byla taktéž zařazena do seriálu soutěží FLORIÁNEK CUP 2019.

• 25. 03. 2018 březen

XX. ročník Memoriálu Jiřího Jedličky

První červnový víkend ve Výškovicích patřil hasičům. V sobotu 2. 6. 2018 se konal již 20. Ročník Memoriálu Jiřího Jedličky, soutěž mladých hasičů. Stejně tak jako v roce minulém, soutěž byla zařazena do Floriánek Cup – v tomto roce se jednalo již o 4. kolo.

• 21. 06. 2017 červen

10. 6. - Memoriál Jiřího Jedličky - soutěž MH

<a href=10. 6. - Memoriál Jiřího Jedličky - soutěž MH">

V sobotu 10. 6. 2017 Výškovice hostily ligu FLORIAN CUP – ligu mladých hasičů. Zároveň proběhl již 19. ročník Memoriálu Jiřího Jedličky – soutěž mladších a starších žáků. Bohužel předpověď počasí se naplnila zcela beze zbytku.

• O putovní pohár SDH Výškovice - neděle 9. 6. 2024

• Memoriál Jiřího Jedličky - sobota 1. 6. 2024