XIX. ročník Noční soutěže ve Výškovicích

Pátek 2. 8. 2019 patřil ve Výškovicích opět "hasičině”. V pořadí již třetí hasičská soutěž letošního roku, tentokrát noční, byla odstartována krátce po 21. hodině.

XIX. ročník Noční soutěže zahájili svým velmi podařeným pokusem domácí, kteří si zapsali čas 15.288s. Poté na řadu přišli borci z Lukavce, kteří jako jedinní dokončili požární útok pod hranici 15s a s časem 14.996s si nakonec odvezli vítězství v mužské kategorii. Domácím se podařilo “udržet” konečné 2. místo a třetici na pomyslné bedně doplnili chlapi z Kozmic. V mužské kategorii jsme viděli ještě dva pokusy, kdy se prodařům podařilo sestřiknout terč ve 14té sekundě, ovšem druhý terč nikoliv – Stachovice L terč 14.260s (P 16.288s) a Hájov L terč 14.650s (P 15.468s).

V ženské kategorii si 1. a 3. místo odvezly děvčata z Tísku s časy 17.929s a 18.829s a doplnily je druhým místem dívky ze Závady s časem 18.665s

Již podruhé v historii Noční soutěže se bojovalo take v kategorii veteránů – muži a ženy nad 35 let. V letošním roce si prvenství odvezli borci z JAK-LUK s časem 15.628s, druzí domácí s časem 17.570s a třetí pozice patřila Tísku s časem 19.518s.
Ačkoliv nám počasí nepřálo jako v minulém roce, kdy teplota i při vyhlašování výsledků byla nad 20 stupni, tak I přesto se soutěže zúčastnilo 39 družstev – 22 v kategorii mužů, 14 v kategorii žen a 3 v kategoii veteránů.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na vás všechny v příštím roce na jubilejním XX. ročníku.

XIX. ročník Noční soutěže ve Výškovicích

• 30. 10. - Halloween - před hasičskou zbrojnicí